خرید کف پوش در استان البرز و کرج

در زندگی کنونی، خرید کف پوش هایی نظیر انواع فرش و موکت، انواع پارکت، انواع سنگ و سرامیک و… از جایگاه ویژه ای در ساخت و ساز بناها برخوردار شده و تقریبا عدم استفاده از کف پوش ها غیر ممکن شده است.در ادامه با عمارت دکور، جهت کسب آگاهی از چگونگی خرید کفپوش پی وی سی در کرج ، چگونگی خرید آنلاین کفپوش پی وی سی در کرج، قیمت نصب کفپوش در سال 1402 و قیمت نصب کفپوش پی وی سی در استان البرز همراه باشید.

کف پوش چیست؟

فایل صوتی مطلب

نام kafpoosh گویای همه چیز است و می توان به راحتی به معنی آن پی برد. این ابزار و وسیله ای برای مستور کردن کف فضا و محیط ها است.

این تزئینات دنیای رنگارنگ و متنوعی دارند که بر جذابیت و محبوبیت آن ها بین هواداران خود می افزاید. این ابزار ها ها نه تنها با رنگ و لعابی که به محیط اطراف می بخشند باعث زیبایی آن می شوند بلکه در بهداشت و تمیزی محیط نیز تاثیر چشمگیری دارند.

در هنگام بازسازی و تغییرات دکوراسیون، خرید کف پوش های مناسب یکی از اصلی ترین دغدغه های بسیاری از افراد می باشد.

 اگر در هنگام خرید از کیفیت و قیمت کف پوش پی وی سی در البرز و قیمت نصب کفپوش PVC در کرج اطلاعات کافی را نداشته باشید و فقط به سبب رنگ و طرح آن ها اقدام به خرید کنید، حتماً بعد از مدتی پشیمان خواهید شد.

برخلاف دیگر وسایل موجود در خانه، کف پوش ها سال های زیادی تغییر نخواهند کرد، در نتیجه استفاده از کف پوش های جدید که طی سال ها مدرن بودن خود را حفظ کند، رواج بیشتری دارد.

کف پوش پی وی سی در طرح های مختلفی اعم از پارکت، چوب و…، در مدرن ترین متریال ها برای ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و… مورد استفاده قرار می گیرد.

 استفاده از این مدل ها امروزه از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است به همین سبب ما در عمارت دکور، در ادامه مطلب به موارد مرتبط با آن همچون قیمت نصب کف پوش PVC در استان البرز،

خرید کف پوش پی وی سی در کرج، قیمت نصب کف پوش در سال 1402، نصاب کفپوش در کرج، نصاب کفپوش در استان البرز و سایر موارد مشابه می پردازیم؛ با ما همراه باشید.

انواع کفپوش ها را بشناسید

هنر در کنار علم و تکنولوژی توانسته تمامی ابعاد و زوایای زندگی بشر را تحت تاثیر قرار دهد. مصالح و ابزار ساختمانی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و نتوانسته از این تاثیرات در امان بماند. یکی از متریال و ابزارهایی که در سال های اخیر جولانگاه و عرصه خودنمایی تکنولوژی بوده است این پوشش ها هستند.

 در گذشته برای پوشاندن کف محیط از انواع فرش و موکت استفاده می شد، اما به مرور پارکت های چوبی دنیای جدیدی از کف پوش ها را به بشر معرفی کرد.

این کف پوش ها دارای معایبی نظیر آسیب پذیری در برابر رطوبت بودند که گذشت زمان، پیشرفت مواد (پی وی سی ) و ابزارآلات مورد استفاده در این حوزه و همچنین متدها و فنون جدید دست به دست هم داده و این مشکل را حل کردند.

در ادامه با عمارت دکور به جهت آشنایی با هر یک از کف پوش ها و موارد مرتبط با آن ها همچون نصاب کف پوش در استان البرز، نصاب کفپوش در کرج، اجرت نصب کفپوش در استان البرز و اجرت نصب کف پوش در کرج، همراه باشید.

موکت

موکت ها و فرش ها از قدیمی ترین انواع پوشش  ها هستند. دنیای موکت ها، دنیای رنگارنگی است که در طرح ها و جنس های مختلف در دسترس هستند. قیمت آن ها با توجه به جنس و نقش و نگار آن ها متفاوت و متغیر است. باید در هنگام انتخاب پوشش، شرایط خود را مد نظر قرار داده و مطابق آن ها برای منزل یا محل کار خود را انتخاب کنید.

 به عنوان مثال اگر کودک نو پا دارید موکت بهترین گزینه به عنوان کف پوش است چرا که کف خانه هایی که با موکت پوشیده می شوند گرم تر هستند و این امر در زمستان بسیار مطلوب خواهد بود. برای تثبیت موکت بر کف ساختمان می توان از چسب های مخصوص استفاده کرد. شستن موکت ها هنگامی که بر کف چسبانده می شوند کمی دشوار است و این یکی از معایب این نوع است.

پارکت ترموود

پارکت های ترموود در واقع در ردیف کف پوش های چوبی قرار می گیرند، اما در مقایسه با کف پوش های چوبی در برابر رطوبت مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.

پارکت ترموود در مقایسه با سایر مدل ها گران تر هستند. از این نوع پوشش ها معمولا به دلیل مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت، در اماکنی نظیر زمین اطراف استخرها مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های منحصر به فرد پارکت ترموود سبب محبوبیت آن شده و به همین سبب در مقابل قیمت نصب کف پوش در سال 1402، به ویژه نصب کف پوش در استان البرز و نصب کفپوش در کرج، با تنوع بسیاری مواجه خواهید شد. از این رو مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت را در مراکز معتبر همچون عمارت دکور جستجو کنید.

خرید کف پوش بامبو

پوششهای بامبو در زمره کف پوش های چوبی هستند. چوب های بامبو در دو رنگ بلوند و کهربایی در بازار موجود هستند. چوب بامبو مستحکم بوده و از نظر میزان مقاومت و استحکام به چوب درخت بلوط مشابهت دارد.

یکی از ویژگی های برجسته چوب بامبو نسبت به سایر چوب ها این است که کمتر دچار انبساط می شوند. این ویژگی باعث شده است به راحتی بتوان از کف پوش بامبو در هر نوع شرایط آب و هوایی استفاده کرد.

خرید کف پوش پی وی سی pvc

کف پوش های پی وی سی از متریال مصنوعی تولید می شوند و در طرح و رنگ بسیار متنوع هستند. از بارز ترین خصوصیات کف پوش پی وی سی مقاومت و ماندگاری آن در برابر ضربه و اصطکاک است.

این کف پوش ها به ندرت دچار ساییدگی می شوند و مهم تر از این قابلیت حالت پذیری و فرم دهی داشته و می توان آن ها را بر رو انواع سطوح نصب کرد.

کف پوش های پی وی سی در برابر رطوبت نیز از خود مقاومت نشان می دهند. این نوع در طرح های چوبی و سنگی نیز تولید می شوند و تا کنون در جلب رضایت هواداران خود موفق عمل کرده اند.

برای نصب کفپوش پی وی سی در کرج و نصب کفپوش پی وی سی در استان البرز حتما باید زیر سازی مناسبی صورت گرفته و از چسب های مخصوص کفپوش پی وی سی استفاده شود.

 قاعدتا با عدم فراهم سازی زمینه های لازم جهت نصب کف پوش پی وی سی، تحت شرایطی سطح زیرین دچار آسیب دیدگی می گردد و این امر برای کف پوش پی وی سی یک امتیاز منفی و در واقع از معایب آن محسوب می گردد.

شایان توجه است است که این نقص در صورت نصب نادرست کف پوش بروز می کند و این مسئله همکاری با نصاب های ماهر و دارای تبحر را می طلبد.

لمینت کف

لمینت در میان کفپوش ها بیشترین شباهت را به پارکت کف دارد. تفاوتی که بین این دو وجود دارد، استفاده از ام دی افMDF و چوب در ساخت آن ها است.

پارکت از چوب و لمینت از لایه های ام دی اف ساخته می شود. لمینت کف دارای چند مزیت است که می توان مهم ترین مزیت آن را در نحوه اجرا و نصب آن خلاصه کرد.

 این نوع به زمین چسبانده نمی شود بلکه در دور لمینت ها شیارهایی وجود دارد که با استفاده از این شیارها، لمینت ها به صورت قلاب در هم قفل شده و تمام کف را پوشانده و ثابت می شوند. این نوع نصب به هیچ عنوان سطح زیرین پوشش را تخریب نمی کند.

از دیگر مزایای لمینت کف می توان به استحکام آن در برابر ضربه و مقاومت پوشش در مقابل رطوبت و حرارت اشاره کرد. نصب آسان آن نیز و همچنین قیمت مناسب آن ها در مقایسه با سرامیک و سنگ از دیگر ویژگی های لمینت کف است. برای دیزاین دفتر کار لمینت کف مناسب ترین و بهترین گزینه است.

این نکته را  نیز باید در نظر داشت که با وجود ارائه مزیت نصب آسان در میان ویژگی بسیاری از کف پوش ها، تمام کف پوش های چوبی، باید با دقت نصب شوند تا در طول زمان دچار آسیب نشوند و عمر طولانی تری داشته باشند که این مسئله عدم اعتماد به نصاب های بی تخصص و بی تجربه را می طلبد.

برای همکاری با بهترین افراد در زمینه نصب کف پوش، با مشاورین عمارت دکور در تماس باشید.

پارکت چوبی

پارکت چوبی نوعی کفپوش چوب است که جنس آن تداعی کننده طبیعت و درختان است. این مدل ها پس از موکت ها، قدیمی ترین مدل ها به حساب می آیند.

پارکت چوبی معمولا از جنس چوب درختان گردو، گیلاس و بلوط تولید و ساخته می شوند. این مدل ها کمی حساس بوده و در هنگام استفاده از آن ها باید دقت و توجه به خرج داد.

پارکت های چوبی تقریبا برای تمام فضاها مانند اتاق ها، سالن، بالکن و دفاتر کاری و تجاری کاربردی و مناسب هستند. این نوع  به سهولت نصب می شوند و در برابر ساییدگی از مقاومت کمتری برخوردارند. در باب قیمت نصب این نوع ها نیز شایان ذکر است که قیمت نصب کفپوش در استان البرز و قیمت نصب کفپوش در کرج بسیار متفاوت است اما عمارت دکور در عین عرضه بهترین کیفیت، مناسبترین قیمت را دارد.

انواع دیگری از کف پوش ها تحت عنوان کفپوش چوب پلاست در بازار  موجود اند که از پروفیل های چوبی و پلاستیکی ساخته شده اند.

هدف متخصصان از طراحی و تولید این نوع کف پوش ارتقای مزایای کف پوش های چوبی و بهره مندی همزمان از مزایای کف پوش های چوبی و پلاستیکی بوده است.

خرید کفپوش اپوکسی

برخی از مدل ها به هیچ عنوان برای اماکن پر تردد و شلوغ پیشنهاد نمی شوند زیرا محیط های پر رفت و آمد باید در طول هفته و یا حتی روز، چندین بار شسته شوند و این قطعا کفپوش را از بین خواهد برد.

پس بهتر است کف پوشی استفاده و نصب شود که مقاومت بالایی داشته باشد، آب و مواد شوینده به آن آسیب نرسانند و همچنین محیط را با حضور خود زیبا کند.

کف پوش اپوکسی برای چنین اماکنی می تواند یک مورد فوق العاده مناسب باشد. چرا که اپوکسی ها کاملا صیقلی و براق هستند و در طرح های ساده و زینتی تولید و روانه بازار می شوند.

آنتی باکتریال بودن آن ها یا بهتر است بگوییم خاصیت ضد باکتریایی آن ها، این نوع  را برای کف بیمارستان ها در بین پوشش ها در جایگاه نخست قرار داده است.

مقاومت آن در برابر ساییدگی نیز دلیل محکم دیگری است که آن را به عنوان بهترین گزینه برای اماکن شلوغ معرفی می کند.

اپوکسی می تواند زینت بخش آشپزخانه های صنعتی نیز باشد و علاوه بر آن، جدیدترین رنگ کفپوش نیز در میان این محصولات قابل مشاهده است.

خرید کف پوش چرمی

کفپوش چرمی در راس حساس ترین پوشش ها قرار می گیرد. این مدل ها از آن جایی که در مقابل ضربه و سایش بسیار آسیب پذیر است، بهتر است در مکان های کم رفت و آمد مانند اتاق ها نصب شوند. کلا  کفپوش چرمی به دلیل این که زود خراب می شود زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد و طرفدار چندانی ندارد.

خرید کف پوش سرامیکی

یکی از مشهورترین و پر کاربردترین کفپوش ها، سرامیک ها هستند. این نوع ها در دو حالت براق و مات وجود دارند. علت براق بودن برخی سرامیک ها، لعاب روی آن ها است و سرامیک های مات فاقد این لایه لعاب هستند.

دنیای کفپوش سرامیک بسیار پر تنوع و رنگارنگ است و در سال های اخیر این مدل در طرح های آجر، سنگ و چوب تولید شده و در اختیار طرفداران این کفپوش قرار گرفته است.

سرامیک در ساخت و ساز و معماری کاربردهای بسیار زیادی دارد، به عنوان مثال سرویس بهداشتی، حمام، کف آشپزخانه، فضای بین کابینت ها در آشپزخانه، کف سالن پذیرایی و غیره از کاربردهای متعدد کف پوش سرامیک است.

از مشکلات کف پوش سرامیک، نصب دشوار آن ها است. کف پوش سرامیکی شکننده است و نیاز به هموار سازی کف محیط و دقت در نصب دارد، اما به دلیل دوام بالا و شست و شوی راحت، استفاده از آن مطلوب است.

میزان اصطکاک، میزان جذب آب و مقاومت در برابر ضربه از فاکتورهای تعیین کننده میزان کیفیت در کفپوش سرامیک است. برای نصب سرامیک نیازی به همکاری با افراد نصاب کف پوش در استان البرز و نصاب کفپوش در کرج نیست چرا که متخصصان اجرای سرامیک فعالیتی کاملا مجزا نسبت به متخصصان نصب کفپوش دارند.

موزائیک و کاشی

موزاییک ها و کاشی از آن دسته بندی هایی هستند که از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته اند و غالبا دارای سطحی صاف هستند. این مدل ها عموما در سرویس های بهداشتی و حمام ها به کار می روند.

نصب آن ها بسیار آسان است و در بازار مصالح ساختمانی دنیای بزرگی از طرح و رنگ و اندازه را به خود اختصاص داده اند‌. این نوع ها و دیوارپوش ها هم در طرح های مدرن و هم سنتی عرضه می شوند.

خرید کف پوش سنگی

کف پوش سنگی به قدری زیبا و جذاب است که در مقایسه با سایر مورد ها محبوب تر بوده و جایگاه اجتماعی بالاتری میان افراد دارد. ناگفته نماند که استفاده از آن در ساختمان ها، نه تنها بر جلوه و نمای ظاهری ساختمان، بلکه بر اعتبار و ارزش مادی آن می افزاید. در نظر داشته باشید ابتدا انتخاب یک سنگ با اصالت و مرغوب، سپس هنر دست معمار و تراشکار ضامن زیبایی ساختمان می باشد.

 سنگ ها انواع مختلفی دارند که کیفیت آن ها تعیین کننده قیمت آن ها است. نکاتی که باید در انتخاب و خرید سنگ کف پوش لحاظ کرد عبارتند از: میزان اصطکاک و میزان جذب آب .مدل سنگی از عمری طولانی برخوردار است و شستن آن کاری نسبتا راحت و آسان است.

خرید کف پوش بتنی

ک فپوش های بتنی از مقاومت بسیار زیادی در مقابل حرارت و گرما برخوردار هستند. این مدل بهترین گزینه برای اماکن روباز است. بتن سرد است

پس اگر در فضاهای داخلی استفاده گردد بهتر است سیستم گرمایشی کف اجرا شود تا از سردی محیط کاسته شود.

بهترین موارد استفاده کف پوش بتنی، حیاط و بالکن است. این نوع ها هم دارای تنوع بوده و هم مقاوم هستند، مهم از همه این که از نظر اقتصادی به صرفه ترین کفپوش است.

خرید کف پوش چسبی

کفپوش چسبی یا کف پوش چسب دار که به اشتباه در لیست کف پوش قرار دارد، در واقع برچسب هایی با طرح انواع کف پوش اند که بر روی سایر زیر ساخت ها همچون پارکت، سرامیک، موزائیک و … قابل اجرا اند.

 نصب این نوع محصولات هیچ تخصصی را نمی طلبد و فرایند اجرای آن ها به هیچ عنوان دشوار نیست. شایان ذکر است که از این محصولات کیفیت و مقاومت کف پوش های نصبی انتظار نمی رود.

معرفی کامل کفپوش پی وی سی

کف پوش های پی وی سی در 12 رنگ تولید و عرضه شده اند و مدل های این مدل از رنگ و طرح های متنوعی برخوردار است؛

برای مثال برخی از ک پوش های پی وی سی کاملاً مات می باشند و برخی از درخشندگی خاصی برخوردار اند. تفاوت بین کفپوش های پی وی سی هنگام نصب مشخص خواهد شد؛

چرا که این ک فپوش ها بعد از نصب، کاملا مانند پارکت های لمینت نشان داده می شوند.

در صورت نیاز می توانید کف پوش های پی وی سی را به راحتی تمیز کرده و یا اگر بر روی آن آب ریخته شد، نگران آن نباشید چرا که این کف پوش ها کاملاً در برابر آب مقاوم می باشند.

در ادامه به معرفی برخی از ویژگی های این نوع کفپوش می پردازیم تا مخاطبان گرامی به واسطه تطبیق آن ها با نیازمندی های خود، نسبت به خرید این محصول اقدام کنند.

 پاکیزگی کفپوش پی وی سی به سادگی امکان پذیر است

کفپوش های پی وی سی در برابر آب بسیار بادوام هستند. در صورت ریختن هر نوع آب، قهوه و یا هر نوع نوشیدنی دیگر، شما می توانید به راحتی آن را با استفاده از پارچه تمیز و یا طی نم دار آن تمیز کنید. کف پوش پی وی سی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و به همین منظور برای محیط های کف خانه، آشپزخانه، زیر زمین و فضاهای دیگر مناسب می باشد.

در صورت بروز هرگونه لک می توانید آن را به راحتی از روی کف پوش پاک کرده و این یکی از اصلی ترین ویژگی های آن به حساب می آید  و در افزایش تعداد متقاضیان نصب کف پوش در استان البرز و نصب کف پوش در کرج و همچنین تعیین اجرت نصب کف پوش در استان البرز و اجرت نصب کفپوش در کرج بسیار موثر بوده است.

نصب کفپوش پی وی سی

شما می توانید کفپوش پی وی سی را بر روی هر سطحی نصب کنید. کف پوش های پی وی سی دارای خاصیت های آنتی استاتیک می باشند و این به شما این امکان را می دهد تا این ک فپوش ها را در سطوح سیمانی، بتونی، سرامیکی و… نصب کنید. نصب کف پوش پی وی سی در مرحله اول با هموار کردن کف ساختمان شروع می شود. بعد از هموار کردن کف ساختمان، از چسب مخصوص برای نصب پی وی سی استفاده خواهد شد.

شما هیچ محدودیتی در اجرای این کف پوش بر روی سطوح نخواهید داشت. تنها نکته منفی این کف پوش ها دراین راستا، عدم قابلیت جداسازی  بعد از چسب زدگی آن است که با این وجود باز هم طرفداران خاص خود را دارد و بسیاری از افراد به دنبال نصاب کفپوش در استان البرز و نصاب کفپوش در کرج هستند.

نکات قابل توجه در نصب کف پوش  پی وی سی

 • در هنگام نصب کف پوش های پی وی سی اغلب از چسب استفاده می شود.
 • چسب مورد نظر در این صنعت چسب خمیری می باشد و از چسب های بسیار قوی میحسوب می شود ولی قبل از استفاده از این چسب نیاز است که زیر سازی را به صورت کامل انجام دهید.
 • زیرساز های لازم در هنگام نصبکف پوش پی وی سی که به آن ماستیک نیز می گویند، با استفاده از چسب چوب و سیمان باید انجام شود. سطح باید یک دست باشد تا بتوان بر روی آن کف پوش اعمال کرد.
 • در هنگام نصب بهتر است از یک نصاب کمک گرفته تا از ایجاد دردسر های پی در پی جلوگیری نمایید.
 • بعد از نصبکف پوش پی وی سی بهتر است تا هنگام خشک شدن آن، به تایل ها دست نزنید و تا یک روز آن ها تکان ندهید.
 • برای تمیز کردن این کف پوش ها بهتر است از یک طی نم دار استفاده کنید تا لکه های موجود بر روی آن از بین بروند و در عین حال کف پوش متحمل آسیب نشود.

انواع کف پوش پی وی سی عایق صدا هستند

کف پوش های پی وی سی صدای راه رفتن شما را منتقل نخواهند کرد و این یکی از ویژگی های برجسته این محصول است که قابل مقاسیه با دیگر کف پوش ها نمی باشد. صدای پاها بر روی این نوع از کف پوش ها اصلا آزار دهنده نخواهند بود و حتی شنیده نخواهند شد. این یکی از مزیت های بزرگ در ساختمان ها و آپارتمان هایی است که تردد در آن زیاد می باشد که در تعیین قیمت کف پوش پی وی سی در شهر های پر جمعیت موثر بوده است.

مقاومت در برابر حرارت و مواد اسیدی

برای خرید کف پوش پی وی سی در کرج، باید به رویه محافظ کننده و مقاومت آن  در برابر گرما و مواد اسیدی دقت کنید. به طور استاندارد شوینده های اسیدی و یا فیلتر سیگار های خاموش نشده هیچ گونه آسیبی به سطح کفپوش نمی رسانند. شما می توانید در محیط هایی که با مواد اسیدی و آتش زا سر و کار دارند نیز جهت حفظ ایمنی ساختمان، از کفپوش های پی وی سی استفاده کنید.

ماندگاری و دوام بالای کف پوش پی وی سی

پی وی سی نوعی پلیمر است که بر پایه پلاستیک می باشد. کفپوش های پی وی سی در برابر سایش، تغییرات دمایی و اصطکاک دچار هیچ گونه مشکلی نخواهند شد. هنگام خرید آنلاین کف پوش پی وی سی در کرج به ضخامت آن توجه کنید، ضخامت آن ها بر طول عمر محصول موثر است.

 ماندگاری کف پوش های پی وی سی در مقابله با سایر کف پوش ها بسیار بالاتر می باشد و تقریبا می توان گفت آن ها دائمی می باشند. شما می توانید از این کف پوش تا هنگامی که از از طرح آن و رنگ آن خسته شدید استفاده نمایید. این مزیت قیمت نصب کفپوش پی وی سی در استان البرز و همچنین قیمت نصب کفپوش پی وی سی در کرج را تحت تاثیر قرار داده است.

خاصیت آنتی باکتریال کف پوش  پی وی سی، مدرن و منحصر به فرد

کفپوش های پی وی سی برای محیط هایی مانند محیط های بیمارستان بسیار مناسب می باشند زیرا در این کفپوش ها لایه های محافظتی برای جلوگیری از آلودگی و یا انتشار آن به کار می رود؛ این محصولات مدرن دارای الیاف و یا بافت نمی باشند و هیچ گونه آلودگی و کثیفی درون بافت پلیمری آن ها نفوذ نخواهد کرد.

نگهداری و تمیز کردن کفپوش های PVC بسیار  ساده می باشد و به راحتی و با یک طی و یا دستمال نم دار می توان آن را تمیز کرد. به سبب خاصیت آنتی باکتریالی لایه های محافظت کننده کفپوش پی وی سی، استفاده از آن از مراکز درمانی و بیمارستان ها، به محل تردد و زندگی سالمندان و کودکان گسترش یافته است.

خاصیت کف پوش ضد آب پی وی سی چه کاربردی دارد؟

کفپوش های پی وی سی برای مکان های در معرض رطوبت زیاد نیز مناسب می باشند زیرا این محصولات در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم می باشند و دچار آسیب نخواهند شد. همین امر موجب شده تا بسیاری از ساختمان های اداری و شرکت های پر رفت و آمد از کفپوش های پی وی سی استفاده کنند.

 شست و شوی این کفپوش با آب و کف هیچ تغییری در بافت پلاستیکی آن ایجاد نخواهد کرد و طرح  و رنگ موجود در آن را از بین نخواهد برد. همانند باقی محصولات پلاستیکی، بعد از خرید کفپوش های پی وی سی می توانید آن را به صورت کامل شسته و نگران تخریب آن نباشید. به همین دلیل است که نصب کفپوش در استان البرز و نصب کفپوش در کرج از طرفداران بسیاری برخوردار است.

کف پوش پی وی سی از چه متریالی ساخته شده است؟

ماده اولیه در ساخت این کفپوش ها همان طور که در نامشان پیدا است، پی وی سی می باشد. پی وی سی نوعی پلیمر است که از فراورده های نفتی مشتق شده و نام دیگر پی وی سی Poly vinyl chloride می باشد که ما به اختصار پی وی سی می گوییم. این ماده یکی از ارزشمند ترین محصولات در صنعت پتروشیمی به حساب می آید.

 کفپوش پی وی سی با جدیدترین طرح های کفپوش  و ضخامت های 2، 3، 5 میلی متری در بازار موجود است و شما می توانید آن را تهیه و در فضاهای مختلف از آن استفاده کنید. کاربرد بسیار کفپوش پی وی سی موجب شده تا محبوبیت آن روز به روز بیشتر شود و فروش کفپوش های پی وی سی نیز رو به افزایش می باشد.

 کف پوش های پی وی سی ترکیبی از مزایای لمینت و پارکت چوبی می باشند که به صورت یکجا و در یک محصول واقع شده اند؛ این محصولات از چند لایه تشکیل شده اند که برای آشنایی شما با این لایه ها، آن ها برای شما بازگو خواهیم کرد. این لایه ها عبارت اند از:

 • لایه رویی پی وی سی: این لایه، لایه ای بی رنگ و شفاف می باشد که در برابر ساییدگی و خراشیدگی های مختلف از خود مقاومت نشان خواهد داد.
 • لایه دکوراتیو پی وی سی: این لایه همان لایه ای است که طرح و رنگ های مختلف بر روی آن اجرا شده است و زیبایی ظاهر کفپوش پی وی سی را افزایش خواهد داد.
 • لایه هسته کف پوش: این لایه که لایه آخر می باشد، در برابر وزن و فشار های وارد شده بر روی آن و همچنین کشش، مقاومت دارد.

از انواع کفپوش چوبی چه می دانید؟

خرید کف پوش چوبی نوعی است که جنس آن از چوب بوده و از آن برای پوشش دهی کف ساختمان ها استفاده می شود. کف پوش چوبی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و جدیدترین رنگ کف پوش را شامل می شود. پارکت چوبی نام دیگر این نوع است که در دیزاین داخلی منازل مسکونی و مجتمع های تجاری کاربرد زیادی دارد.

 پارکت چوبی به دو نوع پارکت چند لایه و پارکت تمام چوب قسم بندی می شود. برخی از کف پوش های چوبی با استفاده از رنگ های مخصوص چوب برای پوشاندن کف فضاهایی نظیر تراس به کار می روند. این کفپوش ها باید علاوه بر زیبا کردن محیط، از میزان مقاومت و ماندگاری بالا و طول عمر برخوردار باشند.

مزایای خرید کفپوش چوبی و تفاوت آن با خرید کف پوش های دیگر

در این پارت از مقاله قرار است به مزایای کف پوش چوبی و بیان آن ها بپردازیم که بر  قیمت نصب کف پوش در استان البرز و قیمت نصب کف پوش در کرج موثر بوده است؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

 • تنوع بسیار در طرح، رنگ و اندازه باعث می شود افراد حق انتخاب بیشتری داشته باشند.
 • علاوه بر زیبایی، از میزان دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است.
 • کفپوش چوبی را می توان هم با دکوراسیون مدرن و هم سنتی هماهنگ و منطبق کرد.
 • در صورت آسیب دیدن کفپوش چوبی، به راحتی می توان آن را تعمیر و بازسازی کرد، طوری که مانند روز اول نو و زیبا شود.
 • کفپوش چوبی در مقایسه با سایر کفپوش ها از عمر طولانی تری برخوردار است.
 • کفپوش چوبی به آسانی بر روی تمام سطوح نصب می شود.
 • نصب این نوع کفپوش به قدری راحت و سریع است که آن را بیش از پیش در بین هواداران خود محبوب کرده است.
 • سازگاری آن با محیط زیست سبب شده این نوع کفپوش پس از اینکه عمر مفیدش به پایان رسید به راحتی به طبیعت باز گردد و بدون این که آسیبی به طبیعت برساند تجزیه شود.
 • خرید کفپوش چوبی در مقایسه با سایر متریال از نظر سلامت و بهداشت حرف اول را می زند.
 • عایق سرما، گرما و صدا بوده و مانع انتقال صدا و همچنین سرما از کف به پای افراد است.
 • نسبت به کفپوش هایی چون سنگ و سرامیک لغزندگی کمتری دارد و این فاکتور آن را به یک گزینه مناسب برای کودکان و افراد کهنسال تبدیل می کند.
 • کفپوش چوبی ضد حساسیت بوده و بو را در خود نگه نمی دارد.
 • در مقابل انواع لکه، فشار و ساییدگی از مقاومت و ماندگاری بالایی برخوردار است.
 • هنگام راه رفتن روی کفپوش چوبی، صدای ناهنجار تولید نمی شود و این موجب فروش بهتر ملک های دارای کفپوش چوبی می شود.
 • قارچ و کپک در زیر و اطراف کفپوش های چوبی رشد نمی کند.
 • این نوع کفپوش در برابر عوامل محیطی، نور و اشعه یو وی دارای مقاومت زیادی است.
 • در برابر ضربه مقاوم است و امکان لب پر شدن آن بسیار کم است.
 • رنگ و نقش آن سالیان سال ثابت می ماند و بازسازی آن بدون تخریب و به هم ریختگی امکان پذیر است.
 • جداسازی و نصب مجدد کفپوش های چوبی بر خلاف سایر کفپوش کاری سهل و آسان است.

 معرفی انواع چسب کفپوش  

برای چسباندن کف پوش می توان از انواع چسب استفاده کرد. این چسب ها عبارتند از چسب کفپوش  صنعتی، چسب صنعتی پارکت، چسب صنعتی با پایه پلی اورتان، چسب صنعتی پلی یورتانی دو جزئی برای نصب پارکت چوبی، چسب صنعتی دو قلو، چسب صنعتی گرانول، چسب صنعتی دو قلو یا دو جزئی با پایه پلی اورتان مناسب نصب انواع کفپوش و همچنین چسب پلی یورتاتی صنعتی یک یا دو جزئی برای چسباندن گرانول های خرد شده است.

چسب خمیری برای نصب انواع کفپوش

چسب خمیری برای کفپوش نیز نوع دیگری از چسب ها برای نصب کف پوش در استان البرز و نصب کف پوش در کرج است. این نوع چسب جایگزین بسیار مناسبی برای چسب های تینری و صنعتی است. با استفاده از چسب های خمیری می توان انواع کفپوش های پی وی سی، پارکت، سرامیک، قرنیز، پشت فوم دار  موکت و غیره را چسباند‌.

این نوع چسب از بهترین مواد اولیه ساخته شده است که عاری از هر گونه حلال های فوری و به دور از هر گونه بوی نا مطبوعی است. با وجود چنین فاکتورهایی باید گفت برای سلامتی انسان تقریبا بی ضرر اند و حین استفاده از آن، خطر آتش سوزی وجود نخواهد داشت. معمولا از چسب های خمیری برای سطوحی که دارای نا همواری های بیشتری است استفاده می گردد. پس به عبارتی می توان از آن به عنوان ترمیم کننده سطوح نیز یاد کرد.

چسب کفپوش در بازار به صورت ظروف قوطی مانند در اوزان چهار و ده کیلویی عرضه می شود. هر گالن ده کیلویی به صورت تقریبی بین ۳۵ تا ۴۰ متر مربع و هر گالن چهار کیلویی حدودا بین ۱۵ تا ۲۰ متر مربع را پوشش می دهد.

خواص و تاثیر چسب خمیری

 • چسب خمیری خاصیت ارتجاعی داشته و به راحتی به فرم سطح مورد نظر در می آید.
 • این نوع چسب از عمر بالایی برخوردار است.
 • آب و رطوبت قدرت نفوذ به چسب خمیری را نداشته و چسب پس از خشک شدن نیز خاصیت چسبندگی خود را حفظ می کند.
 • در مقابل اکثر سطوح قدرت چسبندگی بالایی دارد.
 • سرعت اجرا و نصب کفپوش را در مقایسه با سایر روش های سنتی افزایش می دهد.
 • وزن این نوع چسب سبک بوده و در نهایت وزن ساختمان سنگین نمی شود.
 • به دلیل برخورداری از خاصیت الاستیکی بالا، در برابر زمین لرزه های خفیف و تنش ها و تکان های ساختمانی مقاوم است.

نحوه نگهداری از چسب خمیری

بهتر آن است که چسب سفید خمیری در بسته بندی های مخصوص، در دمای بین ۷ تا ۳۷ درجه سانتیگراد، در مکانی خشک و سر پوشیده، به دور از هر نوع حرارت و یا وسیله حرارتی و همچنین به دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود. اگر پس از استفاده، درون طرف چسب باقی ماند حتما درب طرف را محکم ببندید تا هوا به درون ظرف چسب نفوذ نکرده و چسب و چسب فاسد نشود.

چرا اجرای کفپوش بر روی موکت بهتر است؟

نصب کفپوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید در کنار انداره، نوع و جنس کفپوش به نصب و اجرای آن نیز توجه کرد. کفپوش ها قابلیت نصب و اجرا بر روی تمام سطوح را دارند اما نباید از این نکته مهم غافل شد که قبل از شروع به کار نصب، باید سطح کاملا تمیز، هموار و زیر سازی شود. در حال حاضر در اکثر پروژه های نصب کفپوش در استان البرز و نصب کفپوش در کرج، از موکت به عنوان زیر کار استفاده می کنند.

 موکت توانسته است رضایت متخصصین این حوزه را جلب کند. در این پارت از مقاله این سوال ممکن ذهن شما را درگیر کند که چرا اجرای کفپوش بر روی موکت بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال می توان چنین گفت که مناسب بودن موکت برای اجرای بهتر کفپوش دو دلیل دارد که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

دلیل اول و مهم این است که موکت ها عایق رطوبتی بسیار خوبی هستند، پس می توانند با قرار گرفتن بین کفپوش و کف ساختمان مانع انتقال رطوبت از کف به کفپوش شوند و این قطعا بر طول عمر و ماندگاری کفپوش می افزاید. دومین دلیل نیز این است که موکت یک عایق صوتی بسیار خوب بوده و در ساختمان های چند طبقه، باعث کاهش انتقال اصوات از کف طبقه بالاتر به طبقه پایین تر ساختمان می شود.

نکته قابل توجه این است که ممکن است هنگام راه رفتن روی کفپوش ها صدای آزار دهنده ای به گوش رسد که اجرا و نصب کفپوش بر روی موکت این معضل را تقریبا از بین برده و از تولید صدا های اضافی جلوگیری می کند. به سبب تمامی این مزایا ضکن اینکه موکت خود جایگزین کفپوش است، اجرای کف پوش بر روی موکت به عنوان یک راهکار جذاب و تخصصی توصیه می شود.

جدیدترین مدل های کفپوش منزل کدام اند؟

اگر قصد خرید جدیدترین کفپوش را دارید بهتر است ابتدا با نام آن ها، میزان کیفیت، کاربرد و البته قیمت آن ها آشنا شده، سپس با توجه به میزان اندوخته خود و راهنمایی گرفتن از مشاورین و متخصصین این حوزه، مناسب ترین کفپوش را انتخاب کنید. بازارهای پارکت و کفپوش ایران و به ویژه جزیره سبز آسیا کفپوش، انواع مختلفی از کفپوش های ایرانی و خارجی را در خود گنجانده اند تا مشتری به راحتی بتواند نیاز خود را رفع کند.

جزیره سبز آسیا کفپوش مجرب ترین تولید کننده چمن مصنوعی در کشور است که با اتکا بر دانش مهندسین و متخصصین داخلی توانسته به تولید چمن مصنوعی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی بپردازد. این شرکت یکی از بزرگترین عاملان کاهش وابستگی به کشور های خارجی، به جهت استفاده از انواع کفپوش بوده است.

کشورهایی چون آلمان، چین و ترکیه مصالح و متریال خود روانه بازارهای ایران می کنند تا ایرانیان نیز از هنر و تکنولوژی آن ها نیز استفاده کنند. هر کسی می تواند حدس بزند که قیمت محصولات کدام کشور گران تر و قیمت محصولات کدام کشور ارزان تر است و حدس و تخمین در مورد میزان کیفیت محصول مورد نظر نیز کار سختی نیست. قطعا کیفیت یک محصول اروپایی و در موازات آن قیمت محصول نیز بیشتر از یک کالا یا محصول چینی است.

کفپوش های لمینت، چوب پنبه ای و چمن مصنوعی جدیدترین مدل کفپوش خانه هستند  که طی سال های اخیر طراحی و پس از طی کردن فرایند تولید به بازار عرضه شده اند. در ادامه به شرح هر یک از این محصولات و موارد مرتبط با آن ها همچون اجرت نصب کفپوش در استان البرز و اجرت نصب کفپوش در کرج، مباحثه خواهیم کرد.

پارکت لمینت ها در میان جدیدترین کف پوش های خانه         

پارکت لمینت نیز محصولی است که باید در کنار کیفیت، طرح، رنگ، میزان دوام و قیمت به برند و کشور تولید کننده آن نیز توجه کرد. از این نکته غافل نشوید که کشور ایران در این زمینه ها با اروپایی ها به رقابت برخاسته و محصولات تولید شده ایرانی دست کمی از محصولات اروپایی نداشته و در برخی موارد نیز میزان کیفیت محصولات ایرانی بیشتر از تولیدات کشورهای اروپایی است.

آیا کفپوش چوب پنبه ای جزء جدیدترین کف پوش های منزل است؟

کف پوش چوب پنبه ای از پوست درخت بلوط آسیاب شده درست می شود. برای تولید این کف پوش، پوست درخت بلوط آسیاب می شود سپس به شکل ورقه های یک دست و یک اندازه در می آید. انجام این فرآیند، گرما و درجه حرارت بالای کوره را می طلبد. پس از خروج از کوره، کف پوش چوب پنبه ای برای نصب در اماکن اداری، تجاری، مسکونی و غیره آماده و در بازار عرضه می شود.

 قدیمی ترین کف پوش های چوب پنبه ای متعلق به اواخر قرن ۱۹ میلادی است که در ساختمان های مجلل و عمومی مورد استفاده قرار گرفته است‌. ذکر این موضوع ممکن است افراد را درباره این که کف پوش چوب پنبه ای جزو جدیدترین کفپوش ها است یا خیر به شک بیاندازد. در جواب شایان ذکر است که کفپوش های چوب پنبه طی گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی دستخوش تغییر شدند.

دستخوش ها و تغییراتی که کف پوش های چوب پنبه ای را تحت تاثیر قرار دادند، از آن محصولی به مراتب شکیل تر و زیبا تر از قبل ساختند که سبب شد در لیست کالاهای مرتبط و مدرن امروزی به چشم بخورد و برای استفاده در مکان های مجلل پر طرفدار باشد.

خصوصیات کفپوش چوب پنبه ای

وجود نوعی ماده طبیعی به نام سوبرین در چوب پنبه، از کپک زدن و پوسیده شدن کفپوش چوب پنبه ای جلوگیری می کند. سوبرین یک ضد قارچ طبیعی است. ماده اولیه موجود در این کفپوش بسیار مقاوم و منعطف است‌. کفپوش چوب پنبه ای پس از نصب جلوه ای زیبا به نمای ظاهری بنا می بخشد. از دیگر ویژگی های این کف پوش منحصر به فرد، ضد صوت بودن آن است.

نوسانات دما بر روی کف پوش های چوب پنبه ای تاثیر گذاشته و باعث منبسط و منقبض شدن آن می شود. برای این که تحت چنین شرایطی، کفپوش آسیب نبیند بهتر است هنگام نصب آن، نصاب و متخصص این کار تقریبا نیم اینچ فضای خالی باقی بگذارد. جهت افزایش طول عمر و ماندگاری کفپوش چوب پنبه ای، یک لایه محافظ پلی یورتان، پس از پایان یافتن کار نصب بر روی تایل های چوب پنبه ای اجرا می شود.

مزایا و معایب کفپوش چوب پنبه ای

کفپوش چوب پنبه ای نیز مانند سایر کفپوش ها دارای مزایا و معایبی است که در این بخش از مقاله به بررسی آن ها می پردازیم:

مزایا:

 • ضد قارچ و ضد کپک است‌.
 • ضد آب و در مقابل رطوبت مقاوم است.
 • از بافتی متفاوت نسبت به دیگر کفپوش ها برخوردار است.
 • به صورت طبیعی گرم بوده و حس گرما را از کف به پاها منتقل می کند.
 • برای محیط زیست ضرر ندارد.
 • قابلیت نصب بر روی سطوح نا هموار را دارد.
 • بر روی کفپوش های قبلی قابل نصب شدن است.
 • جدیدترین قیمت کفپوش، بسیار به صرفه و مناسب است.
 • این کفپوش ضد حریق و ضد حرارت است.
 • کفپوش چوب پنبه ای در برابر فشار و ضربه مقاوم است.
 • حکم عایق طبیعی در برابر اصوات مزاحم را دارد.

معایب:

 • در برخورد اشیاء تیز، آسیب می بیند و سوراخ می شود.
 • در زمان جا به جایی یا حمل و نقل موجب انتشار کربن می شود.
 • جهت حفظ خواص ضد رطوبت، باید آب بندی شود.
 • رنگبندی آن از تنوع بالایی برخوردار نیست.

محل نصب کف پوش چوب پنبه ای

کف پوش های چوب پنبه ای از چوب پنبه طبیعی ساخته می شوند. اما در چرخه تولید برخی مواد به آن ها افزوده شده و با هم ترکیب می شوند. این مدل ها به قدری زیبا و خیره کننده هستند که در نگاه اول آدمی را متحیر می کند. راه رفتن بر روی آن نیز تجربه ای خاص و شیرین را در ذهن افراد ثبت می کند. این مدل ها بسیار راحت و نرم هستند و هیچ گونه آسیب و فشاری به مچ پا وارد نمی آورند.

کفپوش های چوب پنبه ای از ذات و طبیعتی گرم بهره مند است و این گرمای طبیعی موجب می شود هزینه های صرف شده در گرم کردن منازل کاهش یابد و در مجموع از هدر رفتن انرژی ممانعت می کند. ضد حریق بودن این نوع کفپوش نیز در کنار سایر ویژگی ها باعث شده که بسیاری از آن در ساختمان های تجاری، مسکونی و اداری استفاده کنند. این کفپوش قابلیت استفاده در اماکن عمومی را نیز دارا است. بیشترین پوشش را کف پوش چوب پنبه ای، صرف آشپزخانه ها می کند.

کفپوش چوب پنبه ای زینت بخش آشپزخانه های ایرانی

ضروری است قبل از نصب کفپوش در استان البرز و نصب کفپوش در کرج، به ویژه کفپوش چوب پنبه ای، سطح مورد نظر بررسی و هموار شود؛‌ جهت هموار کردن کف بنا می توان از سیمان استفاده کرد. در آشپزخانه می توان گفت اکثر مواقع بخار، رطوبت و آب و همچنین روغن و چربی وجود دارد پس پیشنهاد می شود مقاوم ترین کفپوش را انتخاب، خرید و نصب نمایید.

 تجربه نشان داده است کفپوش چوب پنبه ای این ویژگی را به میزان زیادی در خود دارد، پس بهترین انتخاب برای آشپزخانه می تواند کف پوش چوب پنبه ای باشد. معمولا نصب کفپوش ها در مراحل آخر بازسازی ساختمان ها قرار می گیرند. چرا که احتمال صدمه دیدن و خراشیدگی کفپوش به مراتب کمتر است.

به خاطر داشته باشید اگر قرار است آشپزخانه خود را ترمیم کنید و یا کابینت های آن را تعویض کنید برای حفظ سلامت کف پوش ها، آن را در مرحله آخر نصب و اجرا کنید؛ در راستای نصب کف پوش چوب پنبه ای نیز افراد متخصص و دارای مهارت در عمارت دکور به عنوان نصاب کفپوش در استان البرز و نصاب کفپوش در کرج، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند.

کف پوش چمن مصنوعی در منازل

در دنیای کنونی دور بودن از طبیعت، دغدغه های زندگی شهری، روزمرگی و فشارهای روانی، آدمی را به سمتی کشانده تا با توجه به نیاز روحی و روانی خود در تلاش باشد تکه ای از طبیعت سر سبز را به اشکال مختلف به منزل خود بیاورد. کفپوش چمن  یکی از این راهکارها است که اتفاقا طرفداران زیادی پیدا کرده است.

این ترفند دوست داشتنی در فضاهایی با دو متر تا صدها متر قابل اجرا شدن است. برخی افراد بالکن یا تراس کوچکی دارند که آن را با کفپوش چمن  مصنوعی و چند گلدان گل طبیعی مزین کرده و به منزل خود نمای طبیعتی زیبا می بخشند. کف پوش چمن کمی طراوت و سر زندگی به محیط و افراد حاضر در آن محیط القا کرده و فضا را از حالت سردی و خمودگی دور می کند.

مزایای استفاده از کفپوش چمن مصنوعی در تراس و بالکن

کمی خلاقیت به همراه استفاده از چمن در فضای کوچکی چون بالکن یا تراس می تواند آن فضا را ۱۸۰ درجه تغییر داده و چشم اندازی خارق العاده خلق کند. کفپوش چمن را کف بالکن پهن کنید در کنار آنمی توانید از گلدان هایی با گل طبیعی، میز، صندلی، تاب ریلکسی و سایر المان ها بهره گرفته و برای اوقات استراحت خود فضای دلنشین ایجاد کنید.

با استفاده از کفپوش چمن مصنوعی به عنوان یکی از جدید ترین و مدرن ترین کف پوش ها، فضایی ایجاد کنید که بتوانید در آن به نوشیدن چای، قهوه، گفتگوهای دوستانه و حتی مطالعه بپردازید. می توانید از تماشای بازی های کودکانه فرزندتان در روی کفپوش چمن نیز بیش از پیش لذت ببرید. مزیت های استفاده از کفپوش چمن در بالکن عبارتند از؛

 • ایجاد فضای زیبا در خانه
 • ایجاد فضای بازی برای کودکان
 • ایجاد فضای ورزشی در منزل

ویژگی های استفاده از کفپوش چمن مناسب در بالکن و تراس

کفپوش چمن مصنوعی جنبه تزئینی داشته و انواع مختلف دارد که شامل پرز بلند، پرز کوتاه و پرز متوسط می شود. همچنین میزان نرمی و زبری این نوع کفپوش ها نیز متفاوت است. هنگام انتخاب و خرید چمن مصنوعی به نکات زیر دقت کنید:

 • به بلندی پرزهای چمن مصنوعی دقت کنید.
 • تراکم پرزهای چمن مصنوعی را مد نظر قرار دهید.
 • کفپوش چمن مصنوعی باید قابلیت شست و شو داشته باشد.
 • کفپوش چمن مصنوعی باید نرم و لطیف باشد.
 • کفپوش چمن مصنوعی باید دارای تاییدیه بهداشت باشد.

انواع کف پوش

ویژگی ها

موکت

دارای طرح ها و رنگ های متنوع/ عایق حرارت/ عایق صوت

پارکت ترموود

مقاوم در برابر رطوبت/ قیمت نسبتا بالا

کفپوش بامبو

کوجود در رنگ های بلوند و کهربایی/ استحکام بسیار/ منعطف در شرایط آب و هوایی گوناگون

کفپوش پی وی سی

مقاومت و ماندگاری در برابر ضربه و اصطکاک/ قابلیت فرم دهی و حالت پذیری/ مقاوم در برابر رطوبت و حرارت

لمینت کف

عدم تخریب سطح زیرین کفپوش/ استحکام در برابر ضربه/ مقاوم در برابر رطوبت و حرارت/ قیمت مناسب

پارکت چوبی

حساسیت کم/ نصب آسان/ عدم مقاومت بسیار در برابر ساییدگی

کفپوش اپوکسی

صیقلی و براق/ موجود در طرح ها و رنگ های ساده و زینتی/ آنتی باکتریال/ مقاوم در برابر ساییدگی

کفپوش چوبی

حساس/ آسیب پذیر در برابر ضربه و سایش

کفپوش سرامیکی

موجود در حالت های براق و مات/ دارای طرح ها و رنگ های متنوع/ شکننده/ نیازمند هموار سازی سطح زیر نصب/ دوام بالا/ شستشو آسان/ دارای اصطکاک/ جذب آب کم/  عدم مقاومت بسیار در برابر ضربه

کفپوش و دیوارپوش موزائیک و کاشی

دارای سطح صاف/ نصب آسان/ دارای طرح ها و رنگ های متنوع

کفپوش سنگی

جلوه زیبا/ مناسب برای نمای ساختمان های مجلل/ عمر طولانی/ شستشو آسان

کفپوش بتنی

مقاوم در برابر گرما و حرارت/ مقرون به صرفه

کفپوش چسبی

مقاومت کم/ تنوع بسیار طرح و رنگ/ اجرای آسان

کفپوش چوب پنبه ای

مقاوم و منعطف/ ضد صوت/ تاثیرپذیر از نوسانات دمایی/ ضد قارچ و ضد کپک/ ضد آب/ مقاوم در برابر رطوبت/ فاقد آسیب برای محیط زیست/ قابل نصب بر روی سطوح نا هموار/ قابل نصب بر روی سایر کفپوش ها/ مقرون به صرفه/ ضد حریق/ عایق حرارت/ مقاوم در برابر فشار و ضربه/ قابلت انتشار کربن را دارد./ فاقد تنوع بسیار در رنگ بندی

کفپوش چمن مصنوعی

قابل اجرا برای ایجاد فضاهایی همچون ورزشی، فضای بازی کودکان و فضای باز در خانه

سوالات متداول شما

چه نوع کفپوشی بخریم؟

به صورت قطعی نمی توان بیان داشت که کدام نوع کفپوش بهتر از سایرین است و خرید آن را توصیه کرد. ما در این مطلب سعی کردیم ویژگی های تمامی انواع کفپوش را بیان کنیم تا مخاطبان گرامی با توجه به شرایط و علاقه مندی های خود و با در نظر گرفتن بودجه به خرید مناسب ترین نوع کفپوش بپردازند. در ین راستا مشاوران مجرب عمارت دکور نیز پاسخگوی عزیزان خواهند بود.

کفپوش چوبی خریدم عایق صوت نبود... کفپوش سنگی خریدم شکست... چرا؟

مخاطبان گرامی توجه کنند هر آنچه در این مطلب به عنوان ویژگی و مزایا یک نوع کفپوش بیان شد، با در نظر گرفتن ایده آل ترین فرایند و تولید نصب بوده است و مسئولیت عدم مشاهده چنین ویژگی هایی در محصولات بی کیفیت موجود در بازار و نصب توسط افراد بی تخصص، بر عهده این پایگاه نمی باشد.
در بازار کفپوش ها و سایر مصالح ساختمانی، افراد با محصولاتی با قیمتی به مراتب کمتر از محصولات اصلی شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی، اقدام به کلاهبرداری می نمایند. در صورت خرید چنین محصولاتی نه تنها مشاهده مزایای بیان شده برای هر نوع کفپوش دور از انتظار است، بلکه چنین کالاهایی ممکن است زیر ساخت های اساسی منزل را نیز تخریب کنند. بنابراین خرید از مراجع با کیفیت توصیه می گردد.

چگونه کفپوش ها را نصب کنیم؟

همانگونه که پیش تر نیز به این موضوع اشاره شد، نصب کفپوش ها اگر از روی آگاهی و با تخصص کافی صورت نگیرد به خود کفپوش و زیر ساخت آن آسیب می رساند و علاوه بر آن از ایفای نقش ویژگی های محصول ممانعت می کند؛ از این رو نصب هر گونه کفپوش را به افراد دارای تخصص بسیپارید. عمارت دکور در این زمینه به یاری مخاطبان می پردازد
سخن آخر

عمارت دکور در این مطلب به معرفی صفر تا صد انواع کف پوش ها و موارد مرتبط به آن همچون قیمت نصب کف پوش در استان البرز، قیمت نصب کف پوش در کرج، قیمت نصب کف پوش PVC در استان البرز، قیمت نصب کف پوش PVC در کرج، نصاب کفپوش در استان البرز، نصاب کفپوش در کرج و سایر موارد مشابه پرداخت؛ در صورت تمایل به بهره مندی از خدمات و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. از همراهی شما سپاسگذاریم!

 

سبد خرید